Biuro Podróży Dro-Tour

O nas

           Biuro Podróży DRO-TOUR to kontynuacja poprzedniej firmy turystycznej, którą 26 lat temu założył Ryszard Drobniak jako Przedsiębiorstwo Turystyczne  DRO-TOUR.  Przez 17 lat pracowaliśmy razem budując dobre imię Firmy. 


        Obecna nazwa - Biuro Podróży DRO-TOUR Bogusława Pilczuk - nadal organizuje  autorskie wyjazdy 
typowo turystyczne jak również turystyczno-wypoczynkowe w Polsce  jak i poza jej granicami (posiadamy Gwarancję Ubezpieczniową ktorej Beneficjentem jest Marszalek województwa lubuskiego).  Do obsługi tych wyjazdów zatrudniamy profesjonalnych pilotów i przewodników od wielu lat współpracujących z naszym biurem. Wyjazdy te mają przez lata wypracowany indywidualny charakter i cieszą się uznaniem wielu tysięcy turystów, którzy skorzystali dotychczas z naszych usług.

    W szerokiej ofercie posiadamy wyjazdy typu LAST MINUTE oraz FIRST MINUTE obejmujące pobyty  w najbardziej interesujących  regionach  europejskich jak i pozaeuropejskich.  Ponadto DRO-TOUR pośredniczy w zakupie wycieczek, wczasów, koloni, obozów z dojazdem zorganizowanym lub własnym u największych polskich organizatorów turystyki i wypoczynku. W naszym Biurze spotkacie się Państwo z profesjonalną i życzliwą obsługą a pracownicy pomogą Państwu dokonać wyboru miejsca wyjazdu   lub pobytu wczasowego w dowolnym miejscu na świecie. Pomogą Państwu również w realizacji wielu innych pomysłów na udany wypoczynek. Zapraszamy do współpracy Szkoły dla, których przygotowaliśmy wiele ciekawych wycieczek. Zapraszamy Zakłady Pracy dla których możemy przygotować wspaniałe wyjazdy integracyjne i konferencyjne.  Zapraszamy Związki,  Stowarzyszenia jak również mniejsze grupy zaprzyjaźnionych osób gdyż dysponujemy również wysokiej klasy busami i mini autokarami. 

 Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

                                                                              

Serdecznie zapraszam

Bogusława Pilczuk

 

Zobacz Certyfikat Ubezpieczenia naszego Biura Podróży

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Ogólne warunki uczestnictwa DRO-TOUR